Posted in Աշխատակարգ, Աշխատողի անհատական պլան

Աշխատաժամանակ 19.08-21.08

19.08 չորեքշաբթի

9:00- 10:00 Միջավայրի բարեկարգում

10:00-12:00 Վեց տարեկանների մուտքի ճամբար

12:00-12:30  Ընդմիջում

12:30-14:30 Նախագծերի մշակում

!5:00 Առցանց մանկավարժական հավաք

 

20.08 հինգշաբթի

9:00- 10:00 Միջավայրի բարեկարգում

10:00-12:00- Վեց տարեկանների մուտքի ճամբար

12:00-12:30  Ընդմիջում

12:30-14:30- Նախագծերի մշակում

!5:00 Առցանց մանկավարժական հավաք

 

21.08 ուրբաթ

9:00- 10:00 Միջավայրի բարեկարգում

10:00-12:00- Վեց տարեկանների մուտքի ճամբար

12:00-12:30  Ընդմիջում

12:30-14:30- Նախագծերի մշակում

!5:00 Առցանց մանկավարժական հավաք

 

Posted in «Մուտքի» ճամբար, Uncategorized

ՕԳՈՍՏՈՍԻ ՄՈՒՏՔԻ ՃԱՄԲԱՐ

Մասնակիցներ՝ 6 տարեկաններ

Վայրը՝ Արևմտյան դպրոց

Տևողությունը՝ օգոստոսի 19 — 21

Միջավայրը՝ Մուտքի ճամբարը կազմակերպվում է ֆիզիկական միջավայրում՝ Արևմտյան դպրոցում, բացօթյա միջավայրում կամ օդափոխված, բաց պատուհաններով դասարան-լաբորատորիաներում։

Նպատակը՝ Ծանոթանալ դպրոցին, կրթական ծրագրին, ֆիզիկական միջավայրում ծանոթանալ ուսուցիչների և ընկերների հետ, պատրաստվել կրթական շքերթին:

Երեխաները պետք է ունենան՝ դիմակ, ախտահանիչ նյութեր

Ջրի անհատական շիշ

Գունավոր մատիտներ

Լողազգեստ, լողաթափ, ռետինե գլխարկ, օղակ, սրբիչ

Մարզական կոշիկ, հագուստ, գլխարկ

 

Աշխատակարգ

Օգոստոսի 19 չորեքշաբթի

Տևողությունը ՝ 10․00 -12․00

10:00—10:30 ուրախ օտար լեզու Դիանա Ղազարյանի հետ

10․15 — 10․30 Բանաստեղծության ուսուցում« Ծիտն ու բազեն»

10․30—10․45 Ուրախ մարմնամարզություն Մադլեն Թերզյանի հետ

11․00—11․30 Երաժշտություն. երգերի ուսուցում Սեդա Թևանյանի հետ

11․30—12․00 -Լող

Մասնակիցներ՝

  1. Նատալի Գանջալյան
  2. Լևոն Ղահրամանյան
  3. Մարիամ Իսրայելյան
  4. Արտեմ Ռաֆայելյան
  5. Վիլյամ Ղազարյան
  6. Հովհաննես Սարգսյան
  7. Սոֆի Մադոյան
  8. Սոնա Ջաղինյան
  9. Ռոբերտ Աբելյան

 

Օգոստոսի 20 հինգշաբթի

Տևողությունը ՝ 10․00 -12․00

10:00—10:30 ուրախ օտար լեզու Դիանա Ղազարյանի հետ

10․15 — 10․30 Բանաստեղծության ուսուցում« Ծիտն ու բազեն»

10․30—10․45 Ուրախ մարմնամարզություն Մադլեն Թերզյանի հետ

11․00—11․30 Երաժշտություն. երգերի ուսուցում Սեդա Թևանյանի հետ

11․30—12․00 -Լող

Մասնակիցներ՝

  1. Արմեն Ղազարյան
  2. Մարիա Մաթևոսյան
  3. Լիզա Մելիքյան
  4. Սարգիս Մկրտչյան
  5. Յանա Հովսեփյան
  6. Արփի Պողոսյան
  7. Անահիտ Պետրոսյան
  8. Տիգրան Սարգսյան
  9. Հայկ Բադալյան

 

Օգոստոսի 21, ուրբաթ

Տևողությունը ՝ 10․00 -12․00

10:00—10:30 ուրախ օտար լեզու Դիանա Ղազարյանի հետ

10․15 — 10․30 Բանաստեղծության ուսուցում« Ծիտն ու բազեն»

10․30—10․45 Ուրախ մարմնամարզություն Մադլեն Թերզյանի հետ

11․00—11․30 Երաժշտություն. երգերի ուսուցում Սեդա Թևանյանի հետ

11․30—12․00 -Լող

Մասնակիցներ՝

  1. Մուշեղ Ազարյան
  2. Լեո Ղոչիկյան
  3. Դավիթ Խաչատրյան
  4. Դավիթ Զարգարյան
  5. Վաչե Հարությունյան
  6. Միլա Հովակիմյան
  7. Եվա Բուդաղյան
  8. Գալե Մեղրունի
  9. Նարե Բաբայան

Ճամբարի ղեկավար՝ Ծաղիկ Գասպարյան

Երաժշտության դասավանդող՝  Սեդա Թևանյան

Օտար լեզվի դասավանդող՝ Դիանա Ղազարյան

Ծրագրի ղեկավար՝ Գոհար Բալջյան

Օրվա լուսաբանումը՝ դասարանական բլոգում: